خدمات آنلاین برش لیزری فلزات

از ساخت نمونه اولیه تا تولید انبوه قطعات صنعتی

برش لیزری

خدمات برش لیزری فلزات فبری نکست امکان ساخت قطعات صنعتی شما را با کیفیت و دقت بالا فراهم می‏‌کنند تا کلیه ملزومات طراحی مورد نظر شما اجرا شود.

برش لیزری یک پرتو لیزر پرانرژی منتشر می‌کند که بر روی یک سطح خاص متمرکز می‌شود و از طریق یک فرآیند حرارتی آن را برش می‌دهد.این فرایند با هدایت لیزر توان بالا و رد کردن آن از چند عدسی قدرتمند ورق را برای مصارف صنعتی برش می‌دهد. چند مزیت ویژه نسبت به بقیه‌ی روش های برش فلزات دارا می باشد که از جمله مزیت های آن می‌توان به ساخت سریع، دقت بالای برش و همچنین تمیزی قطعه اشاره کرد.

برش لیزری خط برش بسیار تمیزی را ایجاد می کند و همینطور خطای اپراتور را به حداقل می‌رساند، بنابراین بسیار دقیق است، و اغلب برای برش اشکال پیچیده و سوراخ‌های کوچک بر روی قطعه از این روش استفاده می‌شود.

این ویژگی ها برش لیزری را برای نمونه سازی سریع به گزینه ایده آلی تبدیل می‌کند.

برش لیزری یکی از خدمات ساخت قطعه آنلاین فبری نکست هست. تفاوتی ندارد که شما یک قطعه می خواهید یا هزاران قطعه با خدمات ساخت قطعه آنلاین فبری نکست شما همین الان می توانید پروسه برش لیزر قطعه خود را آغاز کنید.

در فبری‌نکست شما می‌توانید به صورت آنلاین طرح یا نقشه برش لیزرتان را به صورت فایل ۲ بعدی (با فرمت .dxf یا .dwg) یا ۳ بعدی (با فرمت .stp) ارسال کنید. طی ۸ الی ۲۴ ساعت هزینه برشکاری به شما اعلام می‌شود و در صورت تایید، پروسه‌ی ساخت قطعه‌ی شما شروع خواهد شد.

اگر نقشه‌ی قطعات شما آماده است می‌توانید با یک کلیک فرایند ساخت قطعات خود را شروع کنید. فبری‌نکست علاوه بر تامین مواد اولیه‌ی لازم برای قطعات شما تمام مراحل ساخت و حتی خمکاری تا کنترل کیفی را انجام می‌دهد.

 

فقط با طی چند مرحله همکاری رو با ما شروع کنید. 

مراحل سفارش خدمات آنلاین برش لیزر

● بارگذاری فایل CAD برش لیزر
● دریافت آنلاین قیمت
● تحویل سفارش  

برش لیزری

سوالات متداول خدمات برش لیزر

زمان آماده سازی قطعات با توجه به مقدار دقت و سایز قطعه متفاوت است، اما تمام سعی ما در فبری نکست بر این است که سفارش برش لیزر شما در سریع ترین زمان ممکن به دستتان برسد.

فرمت قابل قبول جهت انجام خدمات برش لیزری DXF یا STEP هست.

در صورت نیاز به استفاده ماده ای غیر از مواد ذکر شده برای برش لیزر با info@bsazim.com در ارتباط باشید.

حداکثر عرض و طول ورق 1500*3000 (mm)

ضخامت ورق 0.2 تا 20

حداقل قطر سوراخ برابر با ضخامت ورق

کارایی و دقت بالای برش لیزر، همراه با انواع مواد، طیف وسیعی از قطعه‌سازان و گزینه های پس از ساخت به این معنی است که می توانید قطعات را برای هر کاربردی سفارش دهید. کاربردهای برش ورق شامل هوافضا، مخابرات، خودرویی، صنعتی، پزشکی، صنایع غذایی، هنری، رباتیک و محصولات مصرفی است.

هر زمان که به قطعات نیاز دارید، در کنار شما هستیم ، چه مجموعه کوچکی از قطعات باشد یا مجموعه ای با حجم تولید بالا.

قطعات خود را بدون دردسر پیدا کردن کارگاه یا حمل و نقل مستقیماً در محل مدنظر تحویل می‌گیرید.
تمامی قطعه سازان و کارگاه هایی که با ما کار میکنند از چندین مرحله تایید صلاحیت ما عبور کرده اند.
قطعات ساخته شده شما قبل از تحویل به شما، توسط مهندسان فبری نکست تمامی مراحل کنترل کیفی را طی کرده و سپس به دست شما میرسند.