لوگو فبری نکست

مطالعه موردی

پروژه ساخت قطعات ماشین‌کاری CNC و ورقکاری، همکاری فبری نکست و نامکسون تجارت نیک

چرا فبری‌نکست؟

 

نامکسون تجارت نیک فعال در صنعت غذایی، برای ساخت دستگاه های بسته‌بندی نیاز به تولید قطعات داشتند.

آنها به دلیل کمبود نیروی کار و زمان محدودی که داشتند، در تلاش برای یافتن تامین کننده مناسب، همکاری خود را با قطعه سازی آنلاین فبری نکست آغاز نمودند.

این همکاری به تولید بیش از ۵۰۰ قطعه ماشین‌کاری CNC و ورقکاری انجامید.

نکویان توضیح می‌دهد: « همکاری با فبری‌نکست آرامش خاطر را برای ما فراهم کرده است. به ما کمک میکند قطعات دقیق را به سرعت و به راحتی دریافت کنیم.

 

نامکسون تجارت نیک پیشرو در صنعت غذایی

شرکتی با قدمت ۲۰ ساله که اعضای آن از افراد با تجربه در صنایع غذایی هستند. هدف این شرکت ساخت دستگاه های بسته‌بندی نهایی محصولات غذایی است. نامکسون تجارت نیک با سابقه‌ی درخشان در صنعت غذایی ایران، هدف پیوستن به بازار جهانی را در چشم انداز خود دارد.

نام‌کسون خود را به عنوان یک پیشرو در صنعت بسته‌بندی مواد غذایی تثبیت کرده است.

 

ساخت قطعات ماشین‌کاری CNC و ورقکاری انبوه با روش‌های ساخت متنوع

سوهانکی: “در صنعت غذایی، ما دستگاهی را طراحی می‌کنیم که به مدت چندین سال در ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته باید کار کند.”

اعضای تیم نام‌کسون تجارت نیک، با هر دستگاه و ماشینی که خلق می کنند با چالش های منحصر به فردی روبرو هستند. نام‌کسون تجارت نیک برای ایجاد اجیلیتی و یکپارچگی در تیم خود، نیروی انسانی خود را کوچک نگه داشته است. در این موقعیت یکی از پارامتر‌هایی که کنترل روی آن سخت است، پیدا کردن کارگاه مناسب، برون سپاری و پیگیری ساخت قطعات ماشین‌کاری CNC و ورقکاری است.

این مشکل زمانی بیشتر نمود پیدا می‌کند که نیاز باشد تعداد انبوهی قطعه‌ی متفاوت با روش‌های ساخت و مواد خام مختلف تولید شود. که برخی از قطعات شامل خدماتی مانند آنادایز، پولیش و آبکاری، دریک بازه‌ی زمانی محدود، هستند و نیاز به کنترل کیفی دارند. موازی کردن چندین کارگاه و سری کردن برخی از قطعات با تعداد نیروی انسانی کم چالش‌های فراوانی برای نام‌کسون به دنبال دارد.

 

ساخت قطعات ماشینکاری cnc و ورقکاری

زنجیره تامین فبری‌نکست، از تهیه مواد خام تا رسیدن به محصول نهایی

همکاری فبری‌نکست و نام‌کسون برای تسهیل در فرآیند برون سپاری ساخت قطعات ماشین‌کاری CNC و ورقکاری بود. فبری‌نکست با شبکه‌ای از قطعه سازان خود، در کمترین زمان ممکن، فرآیند ساخت قطعات را آغاز کرد.

ابتدا تامین مواد اولیه انجام شد. سپس با تقسیم بندی پروژه به پنج زیر پروژه مجزا که هر کدام ویژگی منحصر به فردی داشتند مراحل ساخت شروع شد

تقسیم بندی پروژه ای که توسط فبری ‎نکست انجام شد، وابسته به زمان تحویل، دقت مورد نیاز، نوع فرآیند و مواد مورد استفاده بود.

کنترل فرآیند ماشین‌کاری CNC و انتقال بین کارگاهی توسط فبری‌نکست سرعت و دقت قطعه‌سازی را چند برابر کرد. در هر مرحله از فرآیند قطعات پس از کنترل کیفی در صورت نیاز وارد مرحله‌ی ساخت بعدی می‌شدند.

 

ساخت دقیق قطعات ماشین‌کاری CNC و ورقکاری بر اساس تقاضا

نام‌کسون برای نخستین بار در اوایل پاییز ۱۴۰۱ همکاری با فبری‌نکست را شروع کرد. آنها متوجه شدند که به قطعات با کیفیت بالا در یک بازه‌ی زمانی محدود نیاز دارند. در واقع آنها به شریکی نیاز داشتند که بتوانند سال‌ها به او تکیه کنند.

 

“ما تقریبا ۵۰۰ قطعه ماشین‌کاری CNC و ورقکاری سفارش داده ایم. فبری‌نکست با یک گزارش بازرسی ابعادی کنترل تمام قطعات را برای ما تضمین کرد. همکاری با فبری‌نکست آرامش خاطر را برای ما فراهم کرده است. “

مهندس نکویان 

نکویان گفت: «در نام‌کسون تجارت نیک، ما درگیر کار طراحی و مهندسی هستیم. ما همیشه به دنبال راه هایی هستیم که به ما کمک کند قطعات دقیق را به سرعت و به راحتی دریافت کنیم. »

 

 

” فبری‌نکست به ما این امکان را داده که کارهای زیادی را در مدت زمان کوتاهی انجام دهیم. کارهایی که فکر نمی‌کردیم بتوانیم از عهده آن برآییم. اگر سوالی داشتیم، می‌دانستیم که می‌توانیم جلسه‌ی مفیدی با تیم آنها داشته باشیم و به سرعت پاسخ‌ها و نظرات آن‌ها را دریافت کنیم “

مهندس نکویان 

نام‌کسون اطمینان دارد در صورت همکاری با پلتفرم آنلاین قطعه سازی فبری‌نکست، قطعات ماشین‌کاری CNC و ورقکاری با کیفیت مورد نیاز خود را دریافت خواهند کرد.

 

خدمات قطعه سازی آنلاین فبری نکست

فبری نکست به طور مستمر در تلاش است تا جهت توسعه صنعت غذایی با نوآوری های بیشتر تحولی در سفارش و ساخت قطعات ماشین‌کاری CNC و ورقکاری، ایجاد کند.