معرفی صنعت

امروزه تکنولوژی مخابرات روز به روز در زندگی نقش مهم و حیاتی ایفا می‌کند و نتیجه‌ی این امر باعث افزایش ارتباط و گسترش جهان است. برای همین منظور باید به صورت هدفمند در ساخت قطعات صنعت مخابرات جهت رسیدن به یک کارایی خوب و قابل قبول تلاش کرد. یکی از این تلاش‌ها اطمینان از کیفیت ساخت و کنترل کیفی دقیق قطعات است که می‌تواند باعث کارکرد درست یا نادرست یک سیستم دقیق شود. در فبری نکست ما با تجربه و تجهیزات مورد نیاز آماده برای ساخت قطعات ماشین‌کاری با کیفیت و با دقت مورد نیاز در صنعت مخابرات هستیم. تهیه فهرست مختلف از مواد خام،‌ارجاع به قطعه‌ساز مناسب و کنترل کیفی محصول و ارسال محصول با‌ کیفیت از خدمات ما در فبری نکست برای صنعت مخابرات است شود.

کاربرد قطعات

سیستم مخابرات شامل اجزای مختلفی است که برای انتقال، دریافت و تحلیل اطلاعات به کار می‌رود. در ساخت بسیاری از این قطعات باید درجه بالایی از دقت و حساسیت به کار گرفته‌شود. برخی از قطعات صنعت مخابرات که به صورت ماشین‌کاری CNC تولید می‌شوند:

  • موج بر
  • محفظه آمپلی فایر
  • شیلد
  • هیت سینک
  • اقلام آنتن
  • قاب پنل

 

مزایای ماشینکاری

دقت و حساسیت ساخت بالا

در طراحی قطعات ماشین کاری شده می توان به تلرانس های بسته و دقت بالای ساخت رسید.

تنوع و آزادی عمل در طراحی برد

مهندسین و طراحان برد در صنعت مخابرات می توانند بر اساس ضرورت های طراحی و ضرورت های فیزیکی طراحی مدار به شکل دلخواه داشته باشند.

تغییرات در طراحی و تولید کم

ماشین کاری قطعات علاوه بر تولید در تیراژ بالا برای تولید قطعات به منظور تحقیق و توسعه مناسب هستند و می توان تغییرات طراحی را در آن ها اعمال کرد.

انتخاب مواد ساخت متنوع

در این صنعت آلیاژهای آلومینیوم، مس و قطعات پلیمری و . . . مورد استفاده قرار می گیرد.

 

اگر برای ساخت قطعات مخابرات و تلکام پروژه ای دارید، قیمت بگیرید.

نیاز به قطعه ی خاصی دارید؟ در کمترین زمان آن را برای شما آماده می کنیم.

برای ثبت سفارش ابتدا “قیمت بگیرید