خدمات آنلاین ورقکاری

  • برای هر قطعه ای
  • در طیف وسیعی از مواد فلزی از جمله آلومینیوم، آهن ، استیل
  • ارائه خدمات پرداخت سطح
  • مونتاژ قطعات

خدمات ورقکاری فبری نکست امکان ساخت قطعات صنعتی شما را با کیفیت و دقت بالا فراهم می‏‌کنند تا کلیه ملزومات طراحی مورد نظر شما اجرا شود.

ورق‌کاری (Sheet Metal) به طور کلی مجموعه فرایند‌هایی است که برای برشکاری، شکل دهی و فرم دادن به ورق فلزی با استفاده از ماشین آلات مخصوص انجام می‌شود. بسیاری از محصولاتی که در طول روز با آن‌ها سروکار داریم مانند میزهای فلزی، قوطی نوشابه، کیس کامپیوتر، ظروف آشپزخانه و حتی بدنه هواپیما با روش ورقکاری ساخته می‌شوند.

این فرایندها بسیار متنوع هستند از جمله برشکاری، خم‌کاری، فرایندهای اتصال و مونتاژ ورق‌ها را می‌توان نام برد.

ما در مجموعه فبری نکست از تمامی ظرفیت های خود استفاده کرده ایم تا گسترده ترین خدمات را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. ورقکاری یکی از خدمات ساخت آنلاین قطعات صنعتی در فبری نکست هست. تفاوتی ندارد که شما یک قطعه می خواهید یا هزاران قطعه، با خدمات ورقکاری آنلاین فبری نکست شما همین الان می توانید پروسه ساخت قطعه خود را آغاز کنید.فبری نکست با شبکه‌ای کارگاه های تخصصی، می‌تواند هر مقداری از قطعات ورق فلزی را از نمونه‌های اولیه با حجم کم تا سفارش های تولید با حجم بالا را عرضه کند.

در ورق‌کاری،خدمات ما تحت عنوان عملیات برش لیزری و خمکاری قابل ارائه است

انتخاب قطعه ساز متخصص

فبری نکست بدون گرفتن سود اضافه و بااخذ کمیسیون از قطعه ساز، قطعه شما را به بهترین قطعه‌ساز ارائه می‌دهد.

خدمات برش لیزر

برش لیزر فلزات و غیرفلزات

• فلزات آلومینیوم، فولاد، استیل، سیلیس
• غیر فلزات MDF، پلکسی (آکریلیک)
• بازه تحویل حداقل ۷ روزه

خدمات خمکاری

خمکاری و خدمات پس از ساخت

• فلزات آلومینیوم، فولاد، استیل، سیلیس
• خمکاری با دستگاه پرس برک
• بازه تحویل حداقل ۷ روزه

مراحل سفارش خدمات آنلاین ورقکاری

متریال ورقکاری

فلز

پلاستیک

آنادایز ورق‌کاری

پرداخت های سطحی موجود پس از خدمات ورق‌کاری که می توانند سختی، ظاهر، زبری سطح و مقاومت شیمیایی قطعات ساخته شده را تغییر دهند.

فبری نکست با شبکه‌ای گسترده از تولیدکنندگان ، می‌تواند هر مقداری از قطعات ورق فلزی را از نمونه‌های اولیه با حجم کم تا پروژه های تولید با حجم بالا عرضه کند.

نمونه خدمات ورق‌کاری فبری نکست

فایلتون رو آپلود کنید

قیمت بگیرید

و خیالتون راحت باشه بابت ساخت با کیفیت قطعات صنعتی

سوالات متداول خدمات ورقکاری فبری نکست

زمان آماده سازی بسته به مقدار دقت و سایز قطعه متفاوت است اما تمام سعی ما بر این است که سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن به دستتان برسد

ورقکاری در صنایع گوناگونی بکار می رود. از ساخت قطعات صنایع هوا فضا تا ساخت بردهای الکترونیکی صنعتی، پزشکی، دندانپزشکی و محصولات مصرفی همه به ورقکاری احتیاج دارند.

ورقکاری را می توان قلب صنعت دانست. در هر دستگاه صنعتی دست کم یک قطعه که با فرآیند ورقکاری تولید شده است وجود دارد. بر خلاف کارگاه های محلی ، در فبری نکست محدودیتی در ساخت قطعه خود نخواهید داشت و همچنین با استفاده از پنل کاربری، در جریان ساخت مرحله به مرحله ی قطعه خود خواهید بود.
علاوه بر این تقریبا همه ی ابزار های ماشین‌کاری CNC استوانه ای شکل هستند و انتهای ابزار یا صاف است و یا کروی شکل، که باعث محدودیت در قطعه های قابل تولید می شوند.

بعد از تهیه مواد خام(ورق)که ضخامت ، جنس و ابعاد کلی آن با توجه به درخواست مشتری تعیین می شود ، فرایند برشکاری با استفاده از تکنولوژی های مختلف آغاز می شود و در صورت نیاز قطعه وارد مرحله ی خمکاری می شود.

ورق در حالت مسطح تهیه می شود و برش داده می شود و پس از طی فرآیندهایی به حالت نهایی خود تبدیل می شود. برای یک پروژه معمولی ورق فلز، اولین مرحله معادل برش ورق است که در آن از پرس برشی، لیزر، واترجت، پلاسما یا پانچ برای ایجاد سوراخ‌های داخلی استفاده می‌شود.

مرحله بعدی تشکیل ورق فلز با استفاده از ابزارهای مختلف، است و ورق دو بعدی را به یک جسم سه بعدی تبدیل می کند. شکل دهی ورق فلزی می تواند قطعه را در جهات مختلف خم کند و قطعات ساده مانند براکت ها تا هندسه های بسیار پیچیده ایجاد کند. ساخت با روش ورقکاری بسیار مقرون به صرفه است. این امر ساخت و شکل دهی ورق فلز را برای تولید با حجم کم تا زیاد ایده آل می کند.

قطعات خود را بدون دردسر پیدا کردن کارگاه، تدارکات یا حمل و نقل مستقیماً در محل مدنظر تحویل می‌گیرید.

تمامی قطعه سازان و کارگاه هایی که با ما کار میکنند از چندین مرحله تایید صلاحیت ما عبور کرده اند.

قطعات ساخته شده شما قبل از تحویل به شما، توسط مهندسان فبری نکست تمامی مراحل کنترل کیفی را طی کرده و سپس به دست شما میرسند.