خدمات آنلاین ماشین‌کاری CNC

ماشین کاری CNC - فبری نکست

خدمات آنلاین ماشین‌کاری CNC فبری نکست 
امکان ساخت قطعات صنعتی شما را با کیفیت و دقت بالا فراهم می‏‌کند تا کلیه ملزومات طراحی مورد نظر شما اجرا شود.
تفاوتی ندارد که شما یک قطعه می خواهید یا هزاران قطعه، با خدمات ساخت قطعه آنلاین فبری نکست شما همین الان می توانید پروسه ساخت قطعه خود را آغاز کنید.

ماشین‌کاری سی ان سی در ساخت و تولید قطعات صنعتی به کار می‌رود و مفهوم کلمه CNC به معنی کنترل عددی کامپیوتری می‌باشد.
روش کار این فرایند، براده برداری و جدا کردن لایه ای از بلوک می‌باشد، و به دلیل دقت و سرعت بالا، هزینه پایین، کاربرد فراوانی در تولید قطعات صنعتی دارد.

ماشین‌کاری CNC برای هر نوع ماده‌ای از جمله فلزات، چوب، پلاستیک، شیشه , فوم قابل استفاده است و همچنین در صنایع مختلفی از جمله صنعت خودروسازی، صنعت مخابرات و ارتباطات، صنعت هوافضا، صنعت رباتیک، صنعت پزشکی، صنعت چاپ و بسته بندی و صنعت غذایی کاربرد گسترده‌ای دارد.

فقط با طی چند مرحله ساخت قطعات ماشین‌کاری خود را با فبری‌نکست آغاز کنید.

خدمات فعال برای ماشین‌کاری CNC

خدمات فرز CNC

سه ، چهار و پنج محور

خدمات تراش CNC

دو محور، سه محور

مراحل سفارش خدمات آنلاین ماشین‌کاری CNC

متریال ماشین‌کاری CNC

فلز

پلاستیک

پرداخت سطح ماشین‌کاری CNC

فبری نکست با دارا بودن کارگاه‌های متخصص در ماشین‌کاری CNC آماده ساخت هر نوع قطعه صنعتی سفارشی در تیراژ محدود و یا با تیراژ بالا می‌باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و قابلیت‌های ماشین‌کاری CNC می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید .
۰۹۱۹۰۵۴۵۴۱۷

نمونه قطعات ماشین‌کاری CNC

ما پروژه‌های ساخت قطعات ماشین‌کاری CNC را در سریع‌ترین زمان ممکن در صنایع مختلف هوافضا، خودروسازی، الکترونیک، سخت افزار، پزشکی، رباتیک، چاپ و بسته بندی، غذایی آماده می‌کنیم.

● بارگذاری فایل
● دریافت قیمت
● تحویل سفارش

ماشین کاری CNC - فبری نکست

سوالات متداول ماشین‌کاری CNC

هنگامی که ساخت قطعه نیازمند دقت بالا و یا تیراژ بالا است؛ دستگاه CNC بهترین انتخاب برای ساخت قطعه است.

یک روش ساخت به کمک CNC کامپیوتر و ابزار است که از طریق کاهش جرم مکانیکی به ایجاد هندسه مورد نظر کمک می کند. اپراتور این دستگاه با ایجاد برنامه و تغییر ابزار مناسب با نوع ماشین کاری مورد نیاز فرآیند ساخت را به انجام می رساند.

از محدودیت های ماشین‌کاری CNC به تولید مواد زائد غیرقابل بازیافت میتوان اشاره کرد با توجه به اینکه برش دادن قطعه، به مواد اولیه بیشتری احتیاج دارد تا چیزی که می‌خواهیم را تولید کند، برخی از مواد جدا شده به عنوان تراشه فلزی یا تراشه پلاستیکی قابلیت بازیافت ندارند.
علاوه بر این تقریبا همه‌ی ابزارهای ماشین‌کاری CNC استوانه ای شکل هستند و انتهای ابزار یا صاف است و یا کروی شکل، که باعث محدودیت در قطعه های قابل تولید می شوند.

انواع دستگاه CNC به صورت تک مرحله ای یا چند مرحله ای روند ساخت قطعه را کامل می کنند. دستگاه تراش CNC و دستگاه فرز CNC، از مهم ترین دستگاه های CNC هستند.
وایرکات، ماشین های اسپارک، دنده زنی، هاب زنی و انواع برش CNC دو بعدی از انواع دیگر ماشین هستند.

بعد از تهیه ماده خام (گرد، تسمه، ورق یا لوله) که ابعاد کلی آن با توجه به نوع ماشین‌کاری CNC انتخاب می شود.با ایجاد تعریف ابزار و بستن ،برنامه CAM قطعه کار، فرآیند ساخت آغاز می شود. در برخی موارد پیچیدگی ساخت قطعه، قطعه ساز را مجبور به ساخت فیکسچر میکند. با براده بردای از ماده خام به صورت لایه به لایه، شکل نهایی ایجاد شده و ساخت قطعه تکمیل می شود.

صنایعی که از ماشین‌کاری CNC استفاده می‌کنند شامل صنایع هوافضا، ساخت قطعات خودرو، ساخت ماشین‌های پزشکی، حمل‌ونقل، صنایع دفاعی و صنایع نفت و گاز و الکترونیک می‌شوند. ماشین‌کاری CNC به این صنایع اجازه می دهد تا در تولید انبوه قطعات سفارشی CNC کارآمدتر شوند.

در فرزکاری دستی، یک ماشین‌کار ماهر فلز را جدا می‌کند. این کار بر اساس مشخصات ارائه شده توسط طراحان و مهندسان، از طریق یک نقشه مهندسی یا نقشه انجام می شود. آنها از چرخ های چرخشی، صفحه ها، سوئیچ ها، چاک ها، گیره ها و انواع ابزارهای برش ساخته شده از الماس صنعتی و یا فولاد سخت شده استفاده می کنند، سپس از ابزارهای اندازه گیری برای اطمینان از صحیح بودن همه ابعاد استفاده می کنند.

ماشین‌کاری CNC همان عملکرد فرزکاری دستی را انجام می دهد – برش فلز، حفاری، فرز، سوراخ کردن، سنگ زنی، و سایر عملکردهای تشکیل و حذف فلز – اما ماشین های CNC از کنترل عددی کامپیوتری به جای کنترل دستی توسط ماشینکار استفاده می کنند. خودکار است، توسط کد هدایت می شود و توسط برنامه نویسان توسعه می یابد.

این نوع ماشین‌کاری از مختصات ریاضی و قدرت محاسباتی برای رسیدن به همان هدف با بیشترین دقت استفاده می کند و در ساخت و تولید صنعتی جایگزین فرزکاری دستی شده است.

قطعات خود را بدون دردسر پیدا کردن کارگاه، مدیریت پروژه، تدارکات یا حمل و نقل مستقیماً در محل مدنظر تحویل می‌گیرید.

تمامی قطعه سازان و کارگاه هایی که با ما کار میکنند از چندین مرحله تایید صلاحیت ما عبور کرده اند.
قطعات ساخته شده شما قبل از تحویل به شما ، توسط مهندسان فبری نکست تمامی مراحل کنترل کیفی را طی کرده و سپس به دست شما میرسند.

فرمت قابل قبول جهت انجام خدمات ماشین کاری STEP هست.

فبری نکست کلیه خدمات طراحی مهندسی و مدل سازی قطعات و مهندسی معکوس را به صورت حرفه‌ای و کامل ارایه می‌دهد .