لغو کردن سفارش قبل از ساخت

اگر پس از ثبت سفارش متوجه شدید که در اندازه‌گیری‌ها یا انتخاب مواد اولیه اشتباه کرده‌اید، لطفا سفارش را لغو/ بازپرداخت یا اصلاح / تغییر کنید، این مورد در صورتی قابل اجراست که سفارش شما وارد مرحله‌ی پردازش نشده است.

مرجوع کردن سفارش بعد از ساخت

در صورتی که کارفرما بعد از ساخت قطعات متوجه اشتباه در ارسال نقشه یا انتخاب مواد شده باشد. امکان مرجوع کردن این سفارشات وجود ندارد.

در صورت وجود اشتباه در ساخت قطعات مانند؛ اندازه؛ تلرانس، انتخاب مواد اولیه، کیفت برش و کیفیت خمکاری، قطعات مرجوع شده و در اسرع وقت در برنامه‌ی تولید قرار خواهد گرفت. البته ما در حال به حداقل رساندن این خطاها هستیم.

در صورتی که قطعات هنگام حمل و نقل دچار مشکل شوند، کارفرما موظف است، طی مدت 5 روز مراتب را به فبری نکست به صورت تلفنی گزارش دهد.

تاخیر در انجام ساخت و ارسال قطعات

یکی از رسالت‌های ما در فبری نکست، به حداقل رساندن تاخیر در سفارش است. متاسفانه تاخیر در صنعت به یک امر عادی تبدیل شده است. یکی از اهداف فبری نکستبه حداقل رساندن تاخیرها با سیستم مدیریت پروژه برای قطعه ساز‌ها است. البته با توجه به مشکلات عدیده‌ای از جمله تامین مواد خام، خرابی دستگاه، قطعی برق و عوامل دیگر، گاهی وجود تاخیر اجتناب ناپذیر است.