کمک به ساخت و طراحی قطعات سفارشی
با پلتفرم فبری‌نکست

فبری نکست پلتفرمی برای ساخت قطعات سفارشی صنعتی است که به مهندسان، طراحان و شرکت‌ها کمک می‌کند پروژه‌های ساختی خود را بدون مراجعه به کارگاه و تهیه مواد خام انجام دهند.

داستان فبری‌نکست

ایده‌ی فبری نکست از سال ۱۳۹۸ متولد شد. زمانی که من شدیدا درگیر کارهای طراحی پروژه‌های شرکت بودم و به دلیل دغذغه زیاد، نیازمند کسی بودم که پروژه‌های ساختی را پیگیری کند. علاوه بر بدقولی قطعه‌سازها خودم هم گاهی فراموش میکردم پیگیری‌های ساخت را انجام دهم. با یک سری تحقیق متوجه شدم این کار قبلا دغذغه خیلی‌ها توی دنیا بوده و کسب و کارهایی برای این کار توسعه داده شدن و مصمم شدم بازار ایران را برای این کار بررسی کنم. تا حالا تیممون چند بار عوض شده و با اضافه شدن آدم‌های جدید بهترین آرایش تیمی شدیم که تجربه کردم و دنبال دغدغه‌هایی از جنس صنعت هستیم.

پوریا تورکش

تنوع خدمات و ارزش پیشنهادی

فبری نکست خدمات خود را از ارائه خدمات فزر و تراش سی ان سی آغاز کرد. با افزایش رشد فبری‌نکست سفارش‌های مشتریان به صورت ترکیبی با خدمات ورقکاری همراه بود که نیازمند اضافه شدن این خدمت به سبد خدمات فبری‌نکست بود.

فبری ‌نکست در تلاش است مجموعه‌ای کامل از خدمات صنعتی از طراحی تا ساخت نمونه‌ی اولیه و تولید انبوه را به آسانی در اختیار مهندسان و طراحان قرار دهد.‎

خلق ارزش فبری‌نکست از طریق کم کردن هزینه‌ها ناشی از اتلاف ‌هایی مانند حمل و نقل، صرفه جویی در زمان، کم کردن تلاش برای پیدا کردن قطعه ساز مناسب، یکپارچه‌سازی خدمات صنعتی و کاهش ریسک تولیدات در اثر کنترل کیفی مداوم آن‌هاست.

پلتفرم ارائه قیمت لحظه‌ای

فبری‌نکست با ارائه قیمت لحظه‌ای، سعی در کاهش زمان در استعلام قیمت از طرف کارگاه و قطعه ساز را دارد.

این خدمات برای برش لیزر از طریق تعیین طول برش و چیدمان بهینه از طریق بهترین الگوریتم در دسترس قرار دارد‎

دفتر و کارخانه ما

gps

تهران – خیابان آزادی – دانشگاه صنعتی شریف – مجتمع فناوری شهید ستاری – طبقه 4 – واحد 5

gps

شهرقدس ، شهرک صنعتی زاگرس ، کوچه نوآوران ، پلاک ۴

نقشه

استان تهران

برخی از مشتریان

پوشش خبری در

فایل خودتان را آپلود کنید

می خواهید هزینه ساخت قطعه خود را بدانید ؟ همین الان قیمت بگیرید.