ساخت قطعات و اجزای صنعت رباتیک
با فبری نکست

معرفی صنعت:

صنعت رباتیک را می توان از دسته صنایع جدیدی معرفی کرد که طی چند دهه اخیر شکل گرفته و گسترش یافته است.

در دنیای امروز، استفاده بهینه از زمان بسیار مهم و تعیین کننده است. ربات ها اغلب کارها را سریع تر و دقیقتر از انسان ها  انجام می دهند. بطور مثال کارهایی که برای انجام آن به چند نفر نیاز است و یا کارهایی که نیاز به دقت زیادی دارد، توسط ربات ها به راحتی و با دقت تمام انجام می شود.

 بر اساس پژوهشی که اخیرا صورت گرفته است، صنعت رباتیک ۲۰ میلیون شغل قدیمی را تا سال 2029 حذف خواهد کرد. طبق این گزارش بیش از ۱.۷ میلیون شغل از سال ۲۰۰۰ تاکنون به دلیل تمایل کارخانه‌ها به استفاده از ربات‌ها از بین رفته است.

چرا فبری نکست ؟

قطعات رباتیک دارای طرح های پیچیده و مواد متعدد هستند. فبری نکست تولید بر حسب تقاضا را در انواع فرآیندها فراهم می کند و نیازهای خاص صنعت رباتیک را برآورده می کند، چه برای کل مجموعه های رباتیک یا اجزای خاص، مانند قسمت های بدن یا بازو. در اینجا به دلایلی که فبری نکست را متمایز می کنند اشاره می کنیم:

نمونه سازی و تولید سریع

صنعت رباتیک با سرعت فوق‌العاده سریعی در حال حرکت است و مدل لجستیک و انعطاف‌پذیر ما به ما اجازه می‌دهد تا زمان‌بندی دقیقی را برای تحقق نیاز های مشتریانمان انجام دهیم.

طراحی رباتیک و کمک مهندسی

طراحان و مهندسان ما می‌توانند به اصلاحات و بهبودهای طراحی کمک کنند تا از فناوری‌ها و مواد مختلفی که ارائه می‌کنیم بهره ببرند.

فرآیند ساخت قطعات رباتیک

ما قابلیت‌های سنتی و افزودنی (چاپ سه‌بعدی صنعتی) را برای رفع نیازهای برنامه‌های رباتیک، که اغلب به مواد متعدد و مجموعه‌های پیچیده نیاز دارند، داریم.

کاربرد قطعات:

با پیشرفت بی نظیر  هوش مصنوعی و افزایش نیاز صنعت به خودکارسازی در دهه های اخیر، استفاده از ربات ها در صنعت بیش از پیش رواج یافته است. کاربرد قطعات صنعت رباتیک به طور شگفت انگیزی گسترده است. از بازو های رباتیک گرفته تا ربات های انسان نما، از پهپاد ها تا ربات های نظامی، همه این ربات ها نیاز به قطعاتی خوش ساخت و بیشتر مواقع دقیق دارند.

در ادامه به چند حوزه در صنعت رباتیک اشاره کرده ایم:

تکنولوژی شبکه

تکنولوژی شبکه

بدنه ربات ها

بدنه ربات ها

قطعات بازوی رباتیک

قطعات بازو رباتیک

گریپر ربات ها

گریپر ربات ها

برخی از مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند.

اگر برای ساخت قطعات رباتیک پروژه ای دارید، قیمت بگیرید.

نیاز به قطعه خاصی دارید؟ در کمترین زمان آن را برای شما آماده میکنیم.

صنایع دیگری که ما خدمات می دهیم